Aquestes són les novetats dels tallers culturals d’aquesta tardor 2022, que encara t’hi pots inscriure! Tria i remena!
Cada dia pensant en tu.

Arts escèniques

dANSA TEATRE

DANSA TEATRE
amb Celeste Ayús
Dimecres de 17 a 18.30h
Inici: 5/10

CLOWN
Amb Alejandra Gore
Divendres de 19.45 a 21.15 h
Inici: 7/10

INICIA’T AMB LA MAGIA
Amb Àlex Ferrer
Divendres de 18.30 a 20 h
Inici: 7/10

MIM, LA POÈTICA DEL COS
Amb Anna Carone
Dissabte de 12.30 a 14 h
Inici: 8/10

Dansa

DANCEHALL
Amb Esmeralda Sánchez
Dilluns de 17.15 a 18.45 h
Inici: 3/10

BOLLYWOOD
Amb Polly Casson
Dijous de 10.30 a 12 h
Inici: 6/10

RITMES LLATINS SENSE PARELLA
Amb Ildefons Vilanova
Dijous de 17 a 18.30 h
Inici: 6/10

TANGO
Amb Meritxell Ros
Divendres de 19 a 20.30 h
Inici: 7/10

Salut i creixement personal

VINYASA IOGA
Amb Yaiza Ruiz
Dilluns i dimecres 10.30 a 11.30
Inici 28 de setembre

HATHA IOGA I RELAXACIÓ
Amb Concha Pineda
Dijous de 17 a 18.30 h
Inici: 6/10

Gastronomia

RECEPTES DE MAR I MUNTANYA
Amb Eva Alcaraz
Dilluns de 18.30 a 20.30 h
Del 3 al 24 d’octubre

ARROSSOS PER LLEPAR-SE ELS DITS
Amb Eva Alcaraz
Dilluns de 18.30 a 20.30 h
Del 7 al 28 de novembre

RECEPTES VEGANES AMB CEREALS
Amb Zero Waste BCN
Dimarts de 18.30 a 20.30 h
Del 4 al 25 d’octubre

BEGUDES I SOPES VEGANES DE TARDOR
Amb Zero Waste BCN
Dimarts de 18.30 a 20.30 h
Del 8 al 29 de novembre

BATCH COOKING
Amb Isa Márquez
Dimecres 18.30 a 20.30 h
Del 9 al 30 de novembre

CUINA AMB TOFU
Amb Isa Márquez
Dijous de 18.30 a 20.30 h
Del 20 d’octubre al 3 de novembre

CUINA AMB ALGUES
Amb Isa Márquez
Dijous de 18.30 a 20.30 h
Del 10 al 24 de novembre

TARDOR A LA CARTA
Amb La Mamma Alicia
Divendres 18.30 a 20.30 h
Del 7 al 28 d’octubre

Expressió

FOTOGRAFIA AMB EL MÒBIL
Amb Ramon Cugat
Dilluns i dimecres de 18 h a 20 h
Inici el 21 de novembre

FES EL TEU NINOT
Amb Áurea López
Dimarts de 18 a 20 h
Del 4 al 25 d’octubre

GANXET DECORATIU
Amb Áurea López
Dimarts de 18 a 20 h
Del 8 al 29 de novembre

AQUAREL·LA BOTÀNICA EXPERIMENTAL, APROFUNDIMENT
Amb Alejandra Morales
Dimecres de 10.30 a 13.30 h
Del 16 de novembre al 14 de desembre

Humanitats

ELS ORIGENS MEDIEVALS DE CATALUNYA
Amb Academia Adeah
Dimarts de 19 a 20.30h
Inici el 4 d’octubre

DEL BIG BANG A LA HUMANITAT
Amb Joan Rodríguez
Divendres de 18.30 a 20 h
Inici 21 d’octubre

Recursos

JOIERIA AMB FELTRE
Amb Sònia Rodríguez
Dilluns de 10.30 a 12.30 h
Inici  7 de novembre

PARLEZ VOUS FRANÇAIS?
Amb Sara Dauge
Dimarts de 18.30 a 20 h
Inici 4 d’octubre

ANGLÈS PER VIATJAR (ELEMENTAL)
Amb Mariana Gleiser
Dimecres de 17.15 a 18.45 h
Inici: 5 d’octubre

CONVERSA EN ANGLÈS (INTERMIG)
Amb Mariana Gleiser
Dimecres de 19 a 20.30 h
Inici  5 d’octubre

INICIACIÓ AL JAPONÈS
Amb Daruma, serveis lingüístics
Dimecres de 18 a 19.30 h
Inici 5 d’octubre

VIOLÈNCIES DE GÈNERE DIGITALS
Amb Diana Morena Balaguer
Dijous de 18.30 a 20 h
Del 3 de novembre a l’1 de desembre

Eines digitals

TREU PROFIT AL TEU MÒBIL
Amb Maria Martínez
Dimarts de 18 a 20 h
Del 4 al 25 d’octubre

EMANCIPACIÓ DIGITAL
Amb Guillem Vilà
Dijous de 18.30 a 20.30 h
Del 6 al 27 d’octubre

En familia

IOGA AMB INFANTS
amb Veronica Russo
Dimarts d’11.15 a 12.15 h
Inici 27 de setembre

DANSA AMB NADONS
Amb Andrea Abadía
Dimecres de 10.30 a 11.30 h
Inici 28 de setembre

CONTES MUSICALS EN FAMILIA
Amb Francesca Salcedo
Divendres de 12.30 a 13.30 h
Inici 7/10